utyl service logo

con mobile   +48 56 494 05 48
 • Zależy nam na ekologii

Dowiedz się o nas więcej

Utyl-Service Bis jest kontynuatorem spółki powstałej w roku 2007, która w oparciu o decyzję umożliwiającą gospodarowanie odpadami zajęła się obsługą zakładów produkcyjnych i usługowych w zakresie odbioru z grupy większości odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Nasza oferta utylizacji jest kompleksowa. Zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi z właściwym gospodarowaniem odpadów - doradzamy, opracowujemy wnioski, raporty i programy gospodarki odpadami, wyposażamy zakłady w atestowane pojemniki i kontenery do gromadzenia odpadów, przygotowujemy odpady do transportu organizując załadunek za pomocą własnych pracowników, prowadzimy transport specjalistycznymi pojazdami, a pozyskane w ten sposób odpady przekazujemy do recyklingu lub ostatecznej utylizacji w zakładach posiadających stosowne decyzje administracyjne. Jesteśmy także pod stałym nadzorem weterynaryjnym w zakresie realizowania odbiorów odpadów pokonsumpcyjnych i przeterminowanej żywności, przestrzegając wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1069/2009. Wielu naszych klientów przekonało się, iż powierzenie utylizacji odpadów firmie specjalistycznej przynosi wytwarzającemu optymalizację kosztów oraz pewność, że odpady zagospodarowane zostaną we właściwy sposób.

Miło jest nam poinformować, że od 2011 roku kolejną usługą dedykowaną naszym klientom są usługi budowlane. Pierwsze projekty z zakresu budownictwa, w których firma brała udział to budowa boisk "Orlik" oraz modernizacje i rozbudowy Budynków Użyteczności Publicznej. Możemy również pochwalić się zrealizowanymi usługami budowlanymi na stacjach paliw, szczególnie PKN Orlen i Lotos. Oferujemy pełen zakres usług z takich zakresów jak: sieci wodociągowe, kanalizacyjne sanitarne i deszczowe, kotłownie olejowe i gazowe, sieci elektryczne, roboty betonowe i żelbetowe, konstrukcje stalowe, montaż płyt warstwowych, roboty brukarskie, prace wykończeniowe oraz prace dociepleniowe.

 

 

 • Gospodarka Odpadami

  Gospodarka Odpadami

  Gospodarka odpadami jest jednym z najpoważniejszych problemów dotyczących współczesnej cywilizacji. Powstawanie odpadów to poważniejszy problem w skali światowej ze względu na rosnącą liczbę ludności, wraz z rozwojem gospodarczym i technicznym człowiek stał się największym producentem odpadów w przyrodzie. Ze względu na miejsce powstawania odpady dzielimy na odpady przemysłowe i komunalne. Zobacz więcej
 • Kody Odpadów

  Kody Odpadów

  Wykaz odbieranych odpadów
  Zobacz grupy odpadów które odsługujemy Zobacz więcej
 • Budownictwo

  Budownictwo

  Realizujemy prace budowlane dla koncernów paliwowych, szczególnie dla PKN Orlen i Lotos. Oferujemy pełen zakres usług z zakresu sieci wodociągowych, kanalizacyjnych sanitarnych i deszczowych, kotłowni olejowych i gazowych,... Zobacz więcej
 • Kruszenie gruzu

  Kruszenie gruzu

  Skruszony gruz po rozdrobnieniu ma frakcję 0-60 mm
  Zobacz więcej

Login Form

kuj pom utyl servis 

ue dofinansowanie utyl serv

 

 Zakup urządzeń do odzysku odpadów z tworzyw sztucznych i budowlanych został sfinansowany ze środków pochodzących z DOTACJI UNIJNEJ w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2007 – 2012.

Kontakt

domek adres SIEDZIBA FIRMY
  Utyl-service bis
Joanna Sochaczewska
ul. Mostowa 14/30
87-300 Brodnica
   
 con mobile +48 56 494 05 48
 Fax icon +48 56 494 05 82
 e mail biuro@utyl-service.pl
 
ODDZIAŁ OLSZTYN
ul. Towarowa 20 a
10-417 Olsztyn

Zadaj pytanie naszym ekspertom

+48 605 749 888przemysłowe
+48 783 637 239 - kuchenne i spożywcze