Dom Pogrzebowy w Toruniu „elizjum”


Dom Pogrzebowy „elizjum” w Toruniu świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej, które pozwala w profesjonalny sposób na zorganizowanie godnego pochówku osób najbliższych.

Wizerunek naszej firmy budujemy na rzetelnym wykonywaniu zleconej usługi w oparciu o zdobyte umiejętności i z każdym dniem staramy się podwyższyć jakość naszych usług mają na uwadze nowe doświadczenia oraz życzenia klientów.
Odejście osoby bliskiej to nie tylko konieczność przetrwania bolesnych chwil, ale również obowiązek przygotowania godnego pożegnania. Pragniemy Cię w tym wyręczyć, oferując usługi na wysokim poziomie.
Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji staramy się pomóc przetrwać ten trudny okres wyręczając z wszelkich formalności związanych z pochówkiem i pożegnaniem osoby bliskiej. Informacja o zakresie usług, oraz całkowitym koszcie ceremonii pogrzebowej jest Państwu przedstawiana przed pogrzebem.

Nasza firma kredytuje koszty pogrzebu w ramach zasiłku ZUS i KRUS.

Jesteśmy w stanie zorganizować pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych, według życzenia naszych klientów. Obsługujemy pogrzeby tradycyjne jak i również z kremacją
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, również w niedzielę i święta, co umożliwia eksportację zmarłych z domu, a także kontakt ze specjalistą w sprawie załatwienia wszelkich formalności.

TELEFON CAŁODOBOWY 600 168 113 lub 56/ 657 26 50

PROFESIONALNA I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA POGRZEBÓW Śwadczy:

Zakład pogrzebowy w Toruniu - "elizjum"

 

 

 

Mapa dojazdu